Cześć! Mam na imię Mateusz, a to mój blog

J eśli zastanawiasz się jak zrzucić zbędne kilogramy to dobrze trafiłeś. Ja mam na imię Mateusz, mam 27 lat, a osoba którą widzicie na wadze na zdjęciu głównym to Ola, moja dziewczyna. Ani ja, ani Ola już nie martwimy się o naszą wagę. Bez względu na to, czy mamy ciężki tydzień w pracy, na uczelni lub jesteśmy poza domem, dzięki naszym nawykom  znajdujemy się zawsze w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej.  Bez względu na to ile masz lat, czy uczysz się, czy pracujesz i prowadzisz dom z trójką dzieci, zdradzę Ci jak zrzucić zbędne kilogramy, osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zmienić swoje życie i życie najbliższych na lepsze.

W czasach gdzie wszyscy są FIT a świat zasypuje nas informacjami na temat odchudzania trudno jest odróżnić ziarno od plew. Wspólnym elementem, który łączy te wszystkie informacje jest zmiana stylu życia. Problem zaczyna się wtedy, gdy zmiana naszych codziennych nawyków odbywa się zbyt szybko i zbyt gwałtownie. Nieliczni są w stanie wygrać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami, a motywacji często wystarcza na kilka dni lub w najlepszym wypadku kilka tygodni. Sprawia to, że wymarzona sylwetka staję się dostępna dla naprawdę nielicznej i mocno zdeterminowanej grupy ludzi.

A co jeśli powiem Wam, że każdy z nas ma prawo do tego żeby czuć się dobrze w swoim ciele i dobrze wyglądać?

Z tego bloga dowiesz się jak zrzucić zbędne kilogramy

lub zbudować masę mięśniową bez:

  • ścisłej diety i głodzenia się
  • wyczerpujących treningów
  • zmiany obecnego stylu życia
  • wydawania sporych pieniędzy

Nie uważam się za specjalistę w dziedzinie, odchudzania, zdrowego stylu życia i treningów. Mimo to byłem w stanie w przeciągu półtora roku zmienić wagę swojego ciała o 25 kg, budując masę mięśniową i spalając zbędne kilogramy w postaci tłuszczu. Wszystko dzięki temu, że wiedza i doświadczenie, które zdobyłem, pozwoliły mi zrozumieć co decyduję o tym, czy chudniemy, czy nie i jak duży wpływ na zmianę naszej sylwetki ma zmiana codziennych nawyków.

Dzięki pracy nad zmianą swoich nawyków, pomimo pracy na etacie (w sumie ponad etacie, bo pracuję po 180-220 godzin miesięcznie) i z mocno nieregularnym trybem życia, osiągnąłem swój cel. Nie korzystałem z fit cateringów, trenerów personalnych, ułożonych diet, spalaczy tłuszczu. Zaoszczędzone pieniądze odkładam na przyszłość i podróże.

Historia

Od 9 roku życia jestem stale związany ze sportem. Do 22 roku życia systematycznie trenowałem karate. Na swoim koncie mam drużynowe medale z Mistrzostw Polski w karate, a także medale indywidualne z zawodów rangi krajowej i międzynarodowej. W  październiku 2015 roku obroniłem swoją pracę licencjacką na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Moim kierunkiem studiów była pedagogika ze specjalizacją kultura fizyczna i zdrowotna. Do dzisiaj moim ulubiony sposobem na spędzanie wolnego jest szeroko rozumiana aktywność fizyczna,  praca nad poprawą sprawności, zdrowia i własnej sylwetki. Od początku tego roku zabrałem się za sport od którego zawsze wolałem trzymać się z daleka, czyli bieganie.

Całą wiedzę, którą zdobyłem, wszystkie zasady, którymi się kierowałem i spostrzeżenia jakie mam w dziedzinie pracy nad własną sylwetką zamieszczę na tym blogu.